Vakuová balička MINI JUMBO

Kód: 5510300
Tip
Neohodnoceno
Značka: Henkelman
ZDARMAZDARMA 45 859 Kč –12 %
Vacjumbo
45 859 Kč –12 % 40 126,63 Kč / ks 33 162,50 Kč bez DPH
2-5 pracovních dní

DÁREK = dodatečná sleva při potvrzení objednávky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prodlužte trvanlivost masa, drůbeže, ryb, sýrů, zeleniny a dalších potravin včetně tekutin. Ochraňte je před působením vnějších vlivů. S výkonnou, profesionální a spolehlivou jednokomorovou vakuovou baličkou MINI Jumbo od holandské firmy Henkelman to půjde snadno. Vakuová komora se zaoblenými rohy má délku komory 310 mm, šířku lišty 280 mm (max. šířka sáčku) a výšku komory 85 mm a dokonale uchová trvanlivost produktů.

Bezdrátová těsnící lišta s dvojitým svárem (2 × 3,5 mm) je jednoduše vyjímatelná pro snadnou údržbu. Uvnitř vakuové komory je vložena speciální deska (lehce odnímatelná), ta slouží ke správnému umístění produktu určeného k vakuování a zkrácení délky vakuovacího cyklu. Šikmá vložka slouží k vakuování tekutin. Výkon vývěvy je 4 m3/h.

 

Provedení a pohon

Průhledné rovné krycí víko je vyrobeno ze speciálního odolného akrylového skla a rám vnějšího víka je z ušlechtilé oceli. Opatřeno automatickým otevíráním. Pohon je zajišťován napájením o 230 V motorem s příkonem 0,3 kW. Robustní vakuová balička je vyrobena z nerezové oceli. Ovládá se na ovládacím panelu digitálně s časovým řízením vakua a svařování.

Program je jeden a je nastaven na základní režim. Vakuová balička je opatřena standardní časovou kontrolou a automatickým servisním programem údržby vakuového čerpadla Busch. Doba celého vakuovacího cyklu je 25-60 vteřin. Čistitelnost je jednoduchá. Ideální pro gastronomické provozy, veřejné stravování, maloobchody, ale také pro kuchyně restaurací a hotelů.

  • Speciální deska ke správnému umístění produktů
  • Provedení: nerez

 

Parametry

Napájení 230 V
Příkon 0,3 kW
Šířka 335 mm
Hloubka 450 mm
Výška 305 mm
Počet lišt I
Hmotnost 26 kg
Doba pracovního cyklu 25-60 s
Lišta (max. šířka sáčku) 280 mm
Ovládání digitální
Provedení víka rovné
Šířka sváru na liště 3,5 mm
Výkon vývěvy 4 m³/h

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodní lázně, ohřev, uchovávání
Záruka: 1 rok

Video