Plynový sporák Bertos G7F6MP

Kód: 7097018
Neohodnoceno
Značka: Bertos
82 709,55 Kč / ks 68 355 Kč bez DPH
Není skladem
Příprava jídel přímo na plameni je u všech kuchařů nezbytná pro zdůraznění tradičních kulinářských dovedností. Tvar litinových roštů tvoří optimální pracovní plochu pro snadnou manipulaci s nádobím. Silné litinové hořáky 7 kW zaručují nadstandardní..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příprava jídel přímo na plameni je u všech kuchařů nezbytná pro zdůraznění tradičních kulinářských dovedností. Tvar litinových roštů tvoří optimální pracovní plochu pro snadnou manipulaci s nádobím. Silné litinové hořáky 7 kW zaručují nadstandardní výkon a životnost. Vysoká energetická účinnost plynových hořáků umožňuje uspořit nejméně 30% plynu ročně v porovnání s tradičními hořáky. Odkapové vaničky pod hořáky mají zaoblené hrany, jsou kompletně odnímatelné. Vše je navrženo tak, aby byla snadná údržba a čištění.

Pracovní plocha a opláštění z nerez oceli AISI 304. Výkonné litinové hořáky HIGH POWER, snadno demontovatelné a umístěné ve vyjímatelných prolisovaných smaltovaných (nerezových) odkapových vanách. Zapalování hořáků věčným plamínkem.


     
  • Provedení: plyn
  • Počet hořáků: 6
  • Celkový příkon: 42 kW

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sporáky
Hmotnost: 78 kg
Hloubka: 714 mm
Hmotnost: 78 kg
Ohřev: Plyn
Počet hořáků: 6
Příkon: 42 kW
Šířka: 1200 mm
Výška: 900 mm
Příkon: 42 kW
Šířka: 1200 mm
Hloubka: 714 mm
Výška: 900 mm
Hmotnost: 78 kg
Ohřev: Plyn
Počet hořáků: 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: