Tálový sporák Bertos G7T4P4FM

Kód: 7097046
Neohodnoceno
Značka: Bertos
101 603,70 Kč / ks 83 970 Kč bez DPH
Není skladem
Vařící plotna je vhodná pro přípravu velmi chutných pokrmů z tradiční kuchyně. Nepřímé zásobování teplem je vhodné zejména při přípravě omáček a pokrmů, které potřebují pomalé vaření při konstantní teplotě. Je velká se zcela hladkým povrchem, který..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vařící plotna je vhodná pro přípravu velmi chutných pokrmů z tradiční kuchyně. Nepřímé zásobování teplem je vhodné zejména při přípravě omáček a pokrmů, které potřebují pomalé vaření při konstantní teplotě. Je velká se zcela hladkým povrchem, který tak usnadňuje použití široké škály druhu nádobí a zaručuje snadnou čistitelnost. Vnitřní žáruv-zdorná izolační vrstva s maximální schopností usměrnění tepla, které je soustřeďováno na střed plotny a nabízí tak vynikající komfort a bezpečnost při vaření.

Plynový sporák s ocelovou plotnou velké tloušťky s rozdílnými oblastmi teplot: max. teplota na středu, klesající na okrajích. Ohřev zajišťuje střední litinový hořák 7kW s regulací výkonu. Zapalování hořáků věčným plamínkem. Kompaktní provedení s otevřeným podstavcem.


  •  
  • Provedení: plyn
  • Počet hořáků: 4+tál
  • Celkový příkon: 28 kW

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sporáky
Hmotnost: 110 kg
Hloubka: 714 mm
Hmotnost: 110 kg
Ohřev: Plyn
Počet hořáků: 4 + tál
Příkon: 28 kW
Šířka: 1200 mm
Věčný plamínek: ano
Výška: 900 mm
Příkon: 28 kW
Šířka: 1200 mm
Hloubka: 714 mm
Výška: 900 mm
Hmotnost: 110 kg
Ohřev: Plyn
Počet hořáků: 4 + tál
Věčný plamínek: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: