Vážení zákazníci, obchod prochází rekonstrukcí. Navštivte náš druhý shop www.gastro-cukar.cz kde je větší výběr produktů, které zde ještě nejsou.

DT-20 (Ø330/380mm, 20 l)

Kód: 3190661
Neohodnoceno
Značka: OEM
4 889,61 Kč / ks 4 041 Kč bez DPH
Skladem
Izolované termosy DupliTherm jsou určeny k použití ve všech provozech veřejného stravování (školách, školkách, domovech důchodců, nemocnicích, hotelech atd.) k udržení, transportu a výdeji připravených nápojů, polévek atd. v optimální výdejní...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Izolované termosy DupliTherm jsou určeny k použití ve všech provozech veřejného stravování (školách, školkách, domovech důchodců, nemocnicích, hotelech atd.) k udržení, transportu a výdeji připravených nápojů, polévek atd. v optimální výdejní teplotě.Termosy DupliTherm se vyznačují výbornými izolačními vlastnostmi a snadnou údržbou. Celonerezové provedení termosů se zesílenou izolací ve dvouplášťi včetně víka opatřené odolným silikonovým těsněním (snadná vyměna), vyrovnávacím ventilkem, madlem, šesti sponami pro bezpečné a dobré utěsnění termosů, ergonimicky řešená a nerezová ucha pro snadnou manipulaci s termosy. Dno termosů je opatřeno odolným gumovým návlekem pro náročnější provozy.

  • šířka (mm): Ø330
  • výška (mm): Ø380 
  • obsah: 20 l

  • Materiál: nerez
  • Objem: 10 - 35 l
  • Dno s gumovým lemem

Doplňkové parametry

Kategorie: Termické přístroje
Objem: 20 litrů
Provedení (vnitřní/vnější): nerez / nerez
Průměr nádoby: 330 mm
Výška nádoby: 380 mm
Objem: 20 litrů
Provedení (vnitřní/vnější): nerez / nerez
Průměr nádoby: 330 mm
Výška nádoby: 380 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: